Topping karamelový Dr
.
Topping karamelový Dr. Oetker má vysoký podíl mléka (31 %). Speciální uzávěr zajistí jednoduché a čisté dávkování. Hodí se na dochucení a dozdobení např. zmrzliny, pudingu, palačinek, lívanečků a dalších dezertů. Složení: 31% karamelizované slazené kondenzované mléko, glukózový sirup, cukr, voda, palmový tuk, emulgátor (lecitiny), jedlá sůl, aroma Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1342 kJ/317 kcal, tuky 4,1 g (z toho nasycené 2,5 g), sacharidy 68 g (z toho cukry 59 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,22 g
Das Paket enthält: 200 g
31% karamellisierte gezuckerte Kondensmilch, Glukosesirup, Zucker, Wasser, Palmfett, Emulgator (Lecithine), Salz, Aromen
| Allergene | Milch |
| Energiewert kJ | 1342 kj |
| Energiewert kcal | 320,7 kcal |
| Fette | 4,1 g |
| - davon gesättigte Fettsäuren | 2,5 g |
| Kohlenhydrate | 68 g |
| - davon Zucker | 59 g |
| Eiweiß | 2,6 g |
| Salz | 0,22 g |
Deutschland
| Farbe | Braun |
| Kategorien: | Tooping |
| Hersteller | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072627740 |
| Produktnummer | DR-DO0060 |